Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Záchranářská přilba Sicor EOM

Záchranářská přilba Sicor EOM

Ochranná přilba Sicor EOM je víceúčelová univerzální přilba splňující různé požadavky záchranných týmů při vyhledávacích a záchranných akcích, při hašení lesních i jiných požárů, dopravních nehodách, záchranných akcích ve výškách a technické pomoci všeho druhu.

Použití nejmodernějších materiálů propůjčuje přilbě vysokou ochrannou schopnost a mechanickou odolnost při velmi nízké hmotnosti. Mimořádně robustní lakovaná skořepina přilby z jakostního termoplastu poskytuje nositeli komplexní, vysoce účinnou ochranu. Díky modernímu designu a konstrukci představuje přilba Sicor EOM kombinaci průmyslové a ochranné přilby.

Vysoký komfort nošení je výsledkem moderního provedení vnitřku přilby a použití čtyřbodového systému pásků včetně polstrování v celé oblasti styku s hlavou. Podbradní pásek je opatřen chráničem brady a zapíná se zásuvnou přezkou, jeho nastavení je snadné a jednoduché díky suchým zipům. Nastavovací kolečko, snadno přístupné a bezpečně ovladatelné i v rukavicích, umožňuje přizpůsobení přilby individuální velikosti hlavy bez toho, aby bylo nutné přilbu sejmout.

Ochranné brýle, jenž jsou standardní součástí přilby Sicor EOM , jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a splňují požadavky norem. Ergonomický tvar obrouček z polyuretanu je zárukou nejvyššího pohodlí při nošení. Brýle jsou vybaveny pasivním odvětráváním a spolu s moderními dvojitými skly z polykarbonátu s ochrannou vrstvou proti poškrábání (systém Pinlock) optimálně chráněny proti zamlžování a poškrábání.

Přilba se nabízí v barvách červená, signálně žlutá a oranžová.

Specifikace:

velikost nastavitelná 52 - 64 cm, hmotnost 780g ± 10 g přilba bez brýlí, 900 g ± 10 g přilba včetně brýlí.

Homologace: EN 16471:2014 Přilby pro hasiče – Přilby pro likvidaci požárů v otevřeném terénu
                    EN 16473:2014 Přilby pro hasiče – Přilby pro technické zásahy
                    EN 12492:2012 Horolezecká výstroj – Přilby pro horolezce
                    EN 1385:2012   Přilby pro kanoistiku a sporty na divoké vodě

3 512 Kč bez DPH
4 249 Kč s DPH
PŘÍSLUŠENSTVÍ
PODOBNÉ PRODUKTY