Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Zásahová přilba ROSENBAUER HEROS TITAN BASIC

Zásahová přilba ROSENBAUER HEROS TITAN BASIC

Přilbou Heros-titan, nastavil Rosenbauer nový standard pro maximální bezpečnost. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení. Při tradičním zavádění inovací vyvinul Rosenbauer přilbu s hmotností cca 1,3 kg, která nabízí maximální pohodlí. Tvrdší než každodenní zásah, s bezproblémovou odolností proti mechanickému poškození a teplotám vyšším než 300°C. Nová Heros-titan Rosenbauer je vyrobena pro každý hasičský zásah za účelem záchrany života.

K dalším přednostem nové HEROS-titan patří kompletní pokrytí velikostí. Díky širokému rozsahu nastavení od 49 cm do 67 cm může mít každý hasič přilbu, která perfektně sedí. Extrémně bezpečná skořepina je tak stejná pro všechny velikosti hlavy.

Nová HEROS-titan je přilba s kompletní ochranou pro vnitřní a vnější hasičské zásahy.

Celosvětově splňuje všechny důležité standardy a certifikace pro hasičské zásahové přilby: EN 443:2008, EN 16471, a EN 16473

Perfektní rovnováha na hlavě díky ergonomickému zaměření hmotnosti přilby na osu hlavy

Plně flexibilní nastavení adaptéru masky nahoru a dolů, dopředu a dozadu

Jednoduše použitelný a zvětšený stavěcí šroub s lepší jistotou uchopení umožňuje nastavit rozsah od 49 cm do 67 cm.

Přilba je standartně vybavena fluorescenčně žlutou barvou nebo fotoluminiscenční, NOMEX zátylníkem,čirým štítem - na přilbu je možno dodat i integrovanou svítilnu, kterou lze kdykoli jednoduše odejmout.

7 578 Kč bez DPH
9 169 Kč s DPH
PŘÍSLUŠENSTVÍ
PODOBNÉ PRODUKTY