Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Zásahové rukavice ESKA MARS 5F

Zásahové rukavice ESKA MARS 5F

Zásahové rukavice vyrobeny z Fireblock kůže, která je vodě a oleji odpudivá navíc kyselině vzdorné. Nabízí uživateli optimální ochranu proti teplu a chladu.Všestranné pro použití v oblasti činnosti hasičů.

Zcela nový design rukavic ESKA Mars 5F s novým reflexním logem ESKA a  dalšími reflexními pruhy.

Rukavice ESKA Mars 5F oproti předchozímu ještě lépe sedí na rukou a jsou citnější, zároveň je rukavice vybavena patentovanou ochranou proti vytažení vnitřní rukavice.

U Rukavic ESKA Mars 5F i po 20 vypráních při 30°C zůstávají zachovány tepelné a mechanické vlasnosti rukavic dle normy EN 659.

Rukavice jsou vybaveny revoluční ochrannou podšívkou, která zajišťuje ochranu dlaně úrovně 5F a ochranu horní části rukavice úrovně 4 proti proříznutí.

Rukavice ESKA Mars 5F se nabízí s dlouhou Fireblock koženou manžetou případně ve zkrácené verzi se 100% Kevlar® pletenou manžetou

Svršek rukavice je vyráběn z Fireblock kůže, která se při vysokých teplotách nesmršťuje
Dlaň rukavice s povrstvením Silicon / Carbon Kevlar® pro vyšší ochranu dlaně
Podšívka rukavice je vyrobena z žáruvzdorného Kevlaru®
Velikosti 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Svršek
vrchový materiál Fireblock kůže
materiál dlaně Fireblock kůže

Podšívka
vrchový materiál 100% Kevlar®
materiál dlaně100% Kevlar® /Inox/LCP (třída ochrany 5F dle EN 388:2016)

Splňuje normu EN 659:2003 + A1:2008, EN 388:2016
odolnost vůči oděru: 4
odolnost vůči proříznutí: 5F
odolnost vůči proražení: 4
odolnost vůči kontaktnímu teplu: 5

Pokud chcete vědět, do které velikostní skupiny patří vaše ruka, řiďte se prosím těmito pokyny:Textilním metrem si změřte obvod ruky (praváci pravou a leváci levou), přes vyklenuté klouby. V místě kloubů prstních a záprstních kostí je lidská ruka nejširší. Ruka musí být sevřena tak, aby se konec ukazováku mírně dotýkal špičky palce. Metr přes klouby příliš nestahujte, ale nechte mírně na volno. Touto délkou v cm zjistíte svou velikost ruky a pomocí následující tabulky určíte potřebnou velikost rukavice ve francouzských palcích.

1 776 Kč bez DPH
2 149 Kč s DPH
PODOBNÉ PRODUKTY